NISSANVRAKOVISTE.CZ

NABÍDKA BOURANÝCH VOZŮ NISSAN

 Nissan X-Trail 2.2 Dci 100 kW 01-07. Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Almera 1.4i 1999. Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Almera 1.5i 2003-05. Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Navara D40 126 kW, Nissan Navara 2.5 Dci. Z tohoto modelu vozidla prodám jakýkoliv náhradní díl. Mám víc kusů aut. Motory, převodovky, plechařinu, hardopy nárazníky,disky, díly podvozku a spoustu dalších. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Almera Tino 2.2 di, Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Více informací na telefonu 602 248 289

Nissan Pathfinder 3.0 dCi, 170 kW,r.v. 2012, automatická převodovka. Prodám jednotlivé náhradní díly Více informací na telefonu.

Nissan Micra K12 1.2i. Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Více informací na telefonu. Zasílám i na dobírku.

Nissan Primera W10 2.0i Automat

Nissan Qashqai 1.6 DIG-T 120 kW najeto 2675 km,Rozprodám na jednotlivé náhradní díly. Více informací na telefonu. Zasílám i na dobírku.

Nissan Almera1.8i 2003. Z tohoto vozidla prodám jakýkoliv náhradní díl. Více informací na telefonu.

Nissan Micra modelový rok 2003-2010. Máme motory 1.0i, 1.2i, 1.5D, převodovka automat Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Micra 1.4, automat, 2000 model K11, Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Almera N16 motory máme 1.8i, 1.5i, 2.2D. Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Primera model P12, Máme motory 1.9Dci, 2.0i, 2.2 Dci. Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Kubistar 1.5 Dci Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan MURANO 3.5i V6 model Z50 Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Micra modelový rok 2003-2010. Máme motory 1.0i, 1.2i, 1.5D, převodovka automat Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Micra modelový rok 1998-2003 automat Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Navara 2.5 Dci. Z tohoto modelu vozidla prodám jakýkoliv náhradní díl. Mám víc kusů aut. Motory, převodovky, plechařinu, hardopy nárazníky,disky, díly podvozku a spoustu dalších. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.

Nissan Qashqai 2.0i automat, 2008, Z tohoto vozidla vám prodám jakýkoliv náhradní díl. Osobní odběr nebo zaslání na dobírku. Se zárukou na funkčnost. Více informací na telefonu.